Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu’ndan muhteşem konser

Şef Tahsin Arslan yönetimindeki dev koro, dün gece İl Kültür Müdürlüğü konser salonunda verdikleri muhteşem konser ile Bolulu sanatseverlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği korosu, dün akşam verdikleri “Gönlümüzdeki Türküler”  konseri ile Bolulu sanatseverlerle uzun bir aradan sonra ilk kez bir araya geldi. İl Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleşen konsere Bolulular yoğun ilgi gösterdi.

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen konserde sahne alan Şef Tahsin Arslan yönetimindeki 70 kişilik dev kadro,  üç saat sahnede kaldı ve söyledikleri birdirbirinden eşsiz eserlerle salonu dolduran Türk Halk Müziği tutkunlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Kulakların pasını silen muhteşem konserin ardından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Bolu eski Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Bolu Kent Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Namdar, sahneye çıkarak Şef Tahsin Arslan yönetimindeki Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu’nu tebrik etti.

Haber/Fotoğraf: Hakan KAPUCU